شما الآن اینجا هستید:      درباره ما      --      قوانین و مقررات
قوانین و مقررات سایت تخصصی کودک و مادر

شرایط و مقررات سایت

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید

معرفی

با توجه به گستردگی زیاد شبکه اینترنت و نفوذ آن در بین اکثر اقشار جامعه ایرانی و همچنین وجود نارسایی اطلاع رسانی در بسیاری از زمینه های مرتبط با سلامت و امنیت کودک مادر از قبل از بارداری تا دوران پس از آن بر آن شدیم تا با استفاده از تجربیات پزشکان و شما عزیزان محیطی را فراهم سازیم که بتوانیم دانش خود را در سطح وسیعی منتشر سازیم تا زیتپس شاهد تولد و رشد فرزندانی سالم در کشور عزیزمان گردیم، از این روی سایت کودک و مادر، وب سایتی با هدف ارتقاء سطح دانش جامعه نسبت به کلیه تهدیدها، خطرها، مراقبت ها و سایر مواردی است که پدر و مادر امروزی برای داشتن یک کودک سالم و شاد می بایست درنظر بگیرند. ایجاد شد. که در این سایت شما می توانید مقالات، اخبار، آموزش ها و بسیاری دیگر از مطالب جالب و مفید در مورد دوران پیش و حین و پس از بارداری، مراقبت های نوزاد، تربیت کودک را بیابید، سایت کودک و مادر به عنوان یک سایت ایرانی، از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران پیروی می نماید.

عضویت و اعضا

- برای عضویت در پایگاه اینترنتی کودک و مادر، لازم است به جز خواندن دقیق موارد این بند و رعایت آن‌ها، تمامی قوانین و مقررات این صفحه نیز خوانده شود؛ در غیر این صورت مسئولیت پیامدهای احتمالی متوجه فرد عضو شده خواهد بود.

- عضویت در پایگاه اینترنتی کودک و مادر بیانگر پذیرفتن قوانین ومقررات سایت توسط فرد عضو شده است.

- تمامی اعضا موظف هستند اطلاعات خواسته شده برای عضویت را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است.

- کلیۀ اطلاعاتی كه توسط سایت از اعضا درخواست می شود، محرمانه بوده و نزد سایت محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.

- در صورت تغییر یافتن هر یک از اطلاعات وارد شده در فرم عضویت، می توانید پس از وارد شدن به صفحۀ خود آن ها را اصلاح نمایید.

- بهتر است برای عضویت در کودک و مادر از نام و نام خانوادگی واقعی و پست الکترونیک خودتان استفاده نموده و از به کار بردن نام غیرواقعی، مستعار و ... خودداری نمایید، زیرا در صورت تمایل فرد نسبت به درج مشخصات در کنار مطالب ارسالی، از مشخصات درج شده در فرم عضویت استفاده خواهد شد.

- پست الکترونیک ثبت شده در فرم عضویت، همانند نام و نام خانوادگی فرد بوده و ملاک شناخت فرد عضو شده، برای پایگاه اینترنتی کودک و مادر خواهد بود.

- در هر زمان که فرد با ادامۀ عضویت خود در سایت موافق نباشد، می تواند درخواست کرده تا عضویت وی در سایت لغو شود. در این صورت مطالب ارسالی در سایت باقی خواهد ماند.

- لازم است تمامی مکاتبات و ارسال‌های اعضا به کودک و مادر ، حتما توسط پست الکترونیک خودشان انجام شود. ( همان پست الکترونیک ثبت شده در فرم عضویت )

ارسال و نشر مطلب

ارسال مطلب به کودک و مادر

- برای فرستادن هرگونه مطلب و قرار گرفتن آن‌ها در سایت با نام فرد عضو شده، لازم است حتما در سایت کودک و مادر عضو باشید.

- مطالب فرستاده شده باید مرتبط با موضوع سایت، یعنی کودک و مادر باشد و از فرستادن مطالب غیر مرتبط خودداری نمایید.

- ارسال موضوع تکراری در منجر به حذف مطلب ارسالی می گردد.

- مسئولیت درست بودن مطالبی كه اعضا می‌فرستند، برعهدۀ خود فرد است.

- تصویرهای مطالب عکس دار، باید کیفیت لازم را برای قرار گرفتن در سایت داشته باشند.

- فرستادن هرگونه مطلب که با قوانین رایج جمهوری اسلامی ایران مخالفت کند، ممنوع است که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر است :

      - فرستادن مطلب تحت پوشش کپی رایت، بدون مجوز
      - استفادۀ غیر مجاز از نشان‌های تجاری دیگران
      - اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
      - انتشار اکاذیب

            - انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، ....، غیر اخلاقی و غیر قانونی

- بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی

- مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی

- نوشته‌های فرستاده شده باید در نرم افزار Word تایپ شده باشد.

- پایگاه اینترنتی کودک و مادر به زبان پارسی تهیه شده است و تمامی محتوای آن نیز اکنون به همین زبان به مخاطبان ارائه می‌شود. لازم است مولفین، مطالب خود را فقط به زبان و خط رایج پارسی فرستاده و دستور زبان و نگارش پارسی را رعایت کنند، در غیر این صورت مطالب ارسالی نادیده گرفته خواهد شد.

سایت کودک و مادر هیچ کنترلی بر کالاها و محصولاتی  که از سوی شما در سایت کودک و مادر قرار داده می شود، نداریم. بنابراین به هیچ وجه نمی توانیم به شما در باره شخص یا اشخاصی که چنین کالایی را ارائه می دهند، تضمین دهیم. لازم است شما بعنوان کاربران سایت کودک و مادر بدانید که ما نیز همانند سایر رسانه ها هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نمی پذیریم و درصورتی که قصد خرید از محصولات معرفی شده توسط سایز کاربران را داشته باشید، می بایست کاملا از صحت آگهی درج شده توسط ایشان مطلع شوید، سپس نسبت به خرید اقدام فرمایید.

نشر مطلب در کودک و مادر

- فرستادن هرگونه مطلب ( مقاله، تصویر، نقشه، گزارش و ... )  به کودک و مادر ، بیانگر موافقت با نشر آن‌ها در سايت با مشخصات مولف می‌باشد.

- کودک و مادر هيچ گونه مسئوليتی در برابر چاپ و انتشار مطالب مندرج در اين سايت، توسط اشخاص ثالث را برعهده نخواهد گرفت.

- کودک و مادر با هماهنگی مولف مجاز به انجام موارد زیر است :

1- نشر تمامی یا بخشی از مطالب فرستاده شده
2- ویرایش و تصحيح تمامی یا بخشی از مطالب، در صورت صلاحدید
3- حذف و یاجابجا کردن مطالب در هر زمان

مالکیت معنوی

- کودک و مادر پایبند به قوانین مربوط به حقوق مالكیت معنوی بوده و خواستار رعایت این حقوق توسط تمامی مخاطبان سایت می‌باشد. برداشت، نقل و هرگونه استفاده از مطالب سایت، تنها با آوردن نشانی صفحۀ مطلب و نام نویسندۀ آن مجاز می باشد.

- مالکیت معنوی هر مطلبی که توسط هر یک از مولفین، در کودک و مادر منتشر شده ‌باشد، متعلق به مولف آن مطلب است و دماوندکوه مالکیت معنوی پدید آورنده و یا مولف مطلب را همواره به رسمیت می‌شناسد و شرایطی را فراهم می‌آورد که مالک معنوی مطلب، همواره بدون هیچ گونه ابهام قابل شناسایی باشد.

- اگر مولفی مطلبی را از منبعی دیگر به کودک و مادر ارسال کند که خود مالکیت معنوی آن مطلب را ندارد، موظف است پس از اطمینان کامل از قانونی بودن ارائۀ مطلب از آن منبع، با بیان مشخصات کامل  منبع به گونه‌ای که مالک و یا منبع اصلی مطلب کاملا مشخص باشد، مطلب را به کودک و مادر ارسال کند؛ بدیهی است مالکیت معنوی اثر همچنان متعلق به مولف و یا منبع اصلی بوده و از این بابت هیچ حقی به مولفی که مطلب را به دماوندکوه فرستاده تعلق نمی‌گیرد. در صورتی که مولفی مطلبی را بدون کسب اجازۀ منبع و یا مولف اصلی و یا خلاف قوانین حفظ حقوق پدیدآورندۀ آن مطلب به دماوندکوه بفرستد و این مطلب در سایت منتشر شود، تمامی مسئولیت‌های احتمالی ناشی از این امر فقط برعهدۀ مولف آن خواهد بود.

 

حوزۀ قوانین

سایت کودم و مادر سرویس خود راتحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما ـ بدون اینکه به شما اطلاع داده شود ـ تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در داشته باشید.

کودک و مادر مختار است هر قسمتی از این مقررات را در هر زمانی تغییر دهد. آخرین نگارش این متن همواره در آدرس در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ و آگاهی کامل از آخرین نسخۀ این قوانین، از خدمات وب سایت دماوندکوه استفاده کنند. در صورت مخالفت با هر یک از بندهای این متن، امکان ارائۀ خدمات توسط سایت کودک و مادر به مخاطب وجود ندارد.

 

بهترین لباس های توخونه ای
بلوز و شلوار GAP
سوییشرت و شلوار
سوییشرت و بادی و شلوار