شما الآن اینجا هستید:      درباره ما      --      اهداف سایت
هدف سایت تخصصی کودک و مادر

کودک اساس زندگی هر پدر و مادری است. بنابر این هدف ما از تاسیس سایت کودک و مادر ، کمک به خانواده های ایرانی و فارسی زبان سراسرجهان است تا بتوانند هم کودکان سالمی داشته باشند و هم زمینه سلامت مادران را بعنوان مدیران سازمان خانه و موثرترین عوامل تربیت انسان های هر جامعه را فراهم آوریم . در این سایت دپارتمان ها و بخش های تخصصی روانشناسی کودک، رشد کودک، آموزش اقتصاد به کودکان، کارآفرینی کودکان، تربیت خلاق کودکان، اسباب بازی خلاق، تشکیل خانواده، بارداری و زایمان و سایر نیازمندی های تخصصی کودک و مادر می باشد.

همه ما می دانیم که پس از ازدواج و تشکیل خانواده بچه دار شدن یکی از پر ثمرترین تجربیات زندگی هر فرد است.ولی از آنجا که معمولا گل و خار با هم هستند تربیت بچه نیز گاه با ناامیدی و محرومیت هایی توام میگردد، در حالی که پاداش و ثمره زحمات شما، چندان زود عاید نمیشود. به هر حال میتوانید از طریق وقوف بر مشکلات و کسب آگاهی در مورد روبرو شدن و برطرف کردن آن،این ناامیدی و محرومیت را به حداقل برسانید و لحظات شادی آفرین خود را صد چندان کنید.هدف این سایت فراهم آوردن این آگاهی هاست.

البته این تنها نیاز کودکان و مادران نیست، بلکه کودکان برای داشتن آینده سالم بایستی با تربیت خلاق و فراهم سازی چهار بعد سلامت جسمی، سلامت روانی، سلامت اجتماعی و سلامت معنوی بتوانند مهارتهای زندگی را کسب کننذ و در جهت یک زندگی خلاق و پرثمر از یک برنامه رشد خوبی برخوردار باشند. به همین دلیل شناخت فرایند رشد و شاخص های رشد کودک برای هر خانواده ای ضروری است. علاوه بر اینکه کودکان بدونم داشتن الگوی مناسب از جنس خود بعنوان مثال، پدر برای پسر و مادر برای دختر امکان حرکت بسوی آینده و دستیابی به یک الگوی موفق اجتماعی، تحصیلی، فرهنگی و اقتصادی را نخواهند داشت. بر همین اساس بخش کودکان و الگوپذیری و یا الگوهای غیرخانوادگی کودکان، از قبیل کارتن ها و فضاهای مجازی از دیگر بخش های مورد توجه این سایت می باشد.

فراموش نکنید اطلاعاتی که ما در اختیار شما میگذاریم، به اندازه نظر پزشک فرزند شما شخصی و منحصر بفرد نیست.

بهترین لباس های توخونه ای
بلوز و شلوار GAP
سوییشرت و شلوار
سوییشرت و بادی و شلوار